.
Blog
Poniżej znajdziecie relacje z naszych koncertów. Ich charakter jest LUŹNY, powtarzam LUŹNY, nie chcielibyśmy nikogo urazić naszymi opowieściami.(kondi)

SPIS TREŚCI-PREV/INDEX/NEXT-

2012.06.01

GLIWICE

CKN 13PROKURATURA
http://www.myspace.com/prokuratura


Dobra...jadę dalej i odrabiam zaległości, mam ich sporo bo w ostatnim czasie sporo wieczorów spędziłem na piciu piwa. Takich mam też kolegów co zrobić:)
Koncert ten zorganizowała nam ekipa z gliwickiego Centrum Kultury Niezależnej "Trzynastka" oraz Gustaw.
Umożliwiło nam to dalszą podróż do Berlina i zagranie pierwszego koncertu w Gliwicach. Za co jeszcze raz wielkie dzięki!!!
Gig ten graliśmy wspólnie Prokuraturą. Ślunskie chopy prosto z Mikołwa zagrały punk rocka bez owijania w bawełnę. Widać było i słychać że nie jest to ekipa kolesi, która ceni sobie w punk rocku tylko dobrą zabawę. Zaangażowane teksty traktujące o zgubnych skutkach postępu cywilizacji, problemach międzyludzkich, modzie, politycznych kłamstwach plus agresywna muzyka są tego dowodem.
Ogólnie cały gig przebiegł bez żadnych problemów. Spora liczba dawno nie widzianych znajomych umożliwiła nam skuteczną alkoholizację w granicach zdrowego rozsądku:) Po koncercie poważne rozmowy, że jutro musimy wyjechać z samego rana bo do Berlina daleka droga i w ogóle plus pogawędki przy barze z nowo napotkanymi ludźmi, szamanko, piwka(w tym momencie programu zdrowy rozsądek kładzie się spać :) my siedzimy dalej:) Miło się rozmawia...idę lać patrze, świta ...myślę, to nie tak miało być, przecież jutro właściwie dziś daleka podróż przed nami:)....no comments!!
Harcerzami to my nigdy nie byliśmy ale jakoś daliśmy radę hehe:)