.
Blog
Poniżej znajdziecie relacje z naszych koncertów. Ich charakter jest LU¬NY, powtarzam LU¬NY, nie chcieliby¶my nikogo urazić naszymi opowie¶ciami.(kondi)

SPIS TRE¦CI-PREV/INDEX/NEXT-

2012.05.13

Nowy S±cz

Zdarta PłytaOI POLLOI
http://www.myspace.com/oipolloialba

CZOSNEK
http://www.czosnek.info


Próbując określić ten gig jednym słowem, na klawiaturze wystukuje mi się jeden wyraz „Świetny” Ekipa z Crusty of Core zorganizował wszystko na szósteczkę z plusem w serduszku:) innej opcji nie był bo załoga w „temacie” siedzi od lat. Cały gig odbył się na zewnątrz w ogródku piwnym. Teren został odpowiednio przygotowany. Nawet padający deszcz nie miał szans na popsucie klimatu bo dupne parasole zrobiły skuteczną ochronę:) Były distra. Płyt i zinów do wyboru do koloru. Ludzi najechało się sporo. Nie był żadnych popaprańców. Przynajmniej ja nic nie zauważyłem. Jedzonko...mniam mniam... trzeba przyznać że kucharze w Sączu znają się na swojej robocie:) O zespołach nie będę pisał za wiele. Oba zespoły były świetne!!! ale czego można się spodziewać po starych wyjadaczach:) Gig był nagrywany i materiał jest do ogarnięcia w sieci. Kto nie był ma czego żałować. Macie kilka linków:

Mój ulubiony. So, It's gonna be zajebiśćie hahahaha:)...

Jak widać i słychać po materiale, było zajebiście. Oi Polloi na żywo miażdży. Oni chyba nie umieją grać słabych gigów:) Trzy razy ich widziałem i trzy razy miazga. Kontakt z publiką jedyny i niepowtarzalny:)

a tutaj Czosnek. Zdrowo zagrali. Nazwa zobowi±zuje:)Baj!


P.S. Do Migasa: MAM NADZIEJE ŻE JUŻ NIGDY NIE ZAPOMNISZ PRAWA JAZDY....:)