.
Blog
Poniżej znajdziecie relacje z naszych koncertów. Ich charakter jest LUŹNY, powtarzam LUŹNY, nie chcielibyśmy nikogo urazić naszymi opowieściami.(kondi)

SPIS TREŚCI-PREV/INDEX/NEXT-

2012.03.03

Nowy Targ

Klub DudekEDEN FAREWELL (Nowy Targ)
http://www.myspace.com/edenfarewell

ZGÓRMYSYNY(Nowy Targ)
http://www.youtube.com/watch?v=xFRHRNyjzZ8

HELLITION(Nowy Targ)
http://www.myspace.com/563533739


Kolejny gig na starych śmieciach. Klub w jakim przyszło nam zagrać jest nam bardzo dobrze znany. Tak samo jak całe miasto Nowy Targ. Zapowiadał się więc kolejny wyjazd bez niespodzianek. I tak było do momentu jak skończyliśmy grać ?. Cały koncert przebiegał w dobrej atmosferze. Cywil za konsoletą jest gwarancją dobrego nagłośnienia, po prostu chłop zna się na swoim fachu:) Dużo starych znajomych. Nowych ludzi też przybyło i bardzo dobrze !!!
Na pierwszy ogień poszła horda metalowców z Hellition. Tradycyjnie nic wam o nich nie napisze:) bo wiecie, rozumiecie, nie znam się na takich brzmieniach. Jednego jestem pewien, że podczas ich grania pod sceną zebrał się całkiem spory tłum miłośników trzepania pały z rozpuszczonymi włosami tzw.MetallFans:)
Następni w kolejce ustawili się kolesie z Eden Farewell. Jak dla mnie też kapela z gatunku "inna bajka" sami określają swoją muzykę jako Emotronic / Hardcore / Metal. Zagrali sprawnego seta, porwali publikę po prostu :) a po nich Zgórmysyny. Banda wyluzowanych wesołków:), grająca punk rocka w najbardziej klasycznej odmianie. Na koniec secika dorzucili cover Perkele "Heart full of pride" Noi nastał nasz czas. Graliśmy jako ostatni. Wszystko był oki do momentu naszego zejścia ze sceny. Dowiedzieliśmy się od znajomych że 7-osobowa grupa z lokalnej komórki onr Podhale zaczęła hajlować podczas naszego grania. Reakcja na ich idiotyczne zachowanie była właściwa. Obyło się bez przemocy . Cała ta sytuacja zaowocowała tym iż zostały poinformowane lokalne media. Onr oczywiście odwrócił kota ogonem, zarzucając nam propagowanie faszyzmu ze względu na nazwę hahahaha:) Do redakcji pewnego portalu trafił list jakiegoś nadgorliwca inwalidy(poważne problemy ze wzrokiem koleś ma, to nie jest śmieszne:) który na tym plakacie (kliknijcie na miniaturkę to się powiększy) http://podhale24.pl/aktualnosci/artykul/18383/Nowy_Targ_quotSzczury_Auschwitzquot__czy_to_tez_nazizm.html widzi hajlującego szczura i w liście tym zarzuca nam propagowanie naziolstwa hehe no comments!!!!
Ruszyła również lawina internetowych komentarzy. Z której wywnioskować można że część społeczeństwa jest oburzona: Działalnością TKA FERMENT , nami , naszym wyglądem:),naszą stroną internetową i nawet oberwało się naszemu zasłużonemu Fordzikowi :) Cóż ku uciesze lub i nie uciesze czytających,
zakomunikować muszę że mamy się bardzo dobrze i niezmiernie nam miło że ktoś poczuł się wkurwiony punk rockiem w naszym wydaniu. W imieniu całej kapeli zarzucam w poniższym linku dedykacje, dla wszystkich oburzonych naszą działalnością, oto ona.. :)