.
Blog
Poniżej znajdziecie relacje z naszych koncertów. Ich charakter jest LUŹNY, powtarzam LUŹNY, nie chcielibyśmy nikogo urazić naszymi opowieściami.(kondi)

SPIS TREŚCI-PREV/INDEX/NEXT-

2012.02.04

DEBICA

RIO - CITY PUNX SHOW 11NIAGARA
http://www.myspace.com/niagarapl

MASS MILICJA
http://massmilicja.wordpress.com


Okej, trzeba zacząć sprawozdanie z tego gigu. A więc..
Przygotowania do wyjazdu zaczęliśmy od sprawdzenia kondycji Forda, okazało się że nasz staruszek jest bez życia, pomimo tego że zafundowaliśmy mu nowy akumulator. Mrozy po minus prawie trzydzieści dały mu rade. Mieliśmy mały rozpierdol w głowach co zrobimy jeśli nie zdobędziemy jakiegoś transportu ? Koniec końców wszystko dobrze się ułożyło. Pojechaliśmy na dwa wozy(dzięki Dimon!!! Migasowi nie dziękuje bo nie miał wyjścia hehe:). Pogoda nas nie rozpieszczała, jebało tym śniegiem ale dotarliśmy bez problemowo, nawet w Dębicy nie pobłądziliśmy (historyczny sukces załogi!!:) Po dotarciu na miejsce okazało się że ten pub "RIO" to nie jakiś tam klubik tylko całkiem klimatyczna miejscówa. Moją szczególną uwagę przykuł wystrój ścian w części koncertowej. Za perkusją duży transparent z hasłem "KAŻDY INNY WSZYSCY RÓWNI" reszta ściany oblepiona plakatami punkowych kapel. Po prostu idealne tło dla każdej punkowej kapeli!!! Nad barem duży telewizor na którym odbywała się projekcja zdjęć z poprzednich edycji. Z kolei warstwa muzyczna wyglądała mnie więcej tak ?
Na pierwszy ogień poszła Niagara, chłopaki zaprezentowali swoją wizje reggae, rozruszali tak publikę że nawet mi zaczęła podrygiwać zmarzniętą nogą zagrali świetnie!!! Następnie produkowała się MassMIlicja. Co tu dużo pisać 100% konkretnego,zadziornego nie pozbawionego melodii punk rocka z zaangażowanym przekazem. Pełna profeska z ich strony, widać że chłopaki mieli już do czynienia z graniem w innych projektach.
Po koncercie oczywiście pogaduchy ,alkohol, tańce na parkiecie niektórych naszych załogantów w rytm muzy M.Jacksona hehehe:) i tradycyjne zwijanie sprzętu :( i powrót do domu o którym nic wam nie napisze bo spałem snem niedźwiedzim. I tyle w temacie "Dębica", mam nadzieje że ktoś czyta te wypociny a jeśli nie to i tak dalej będę pisał ?:)