.
Blog
Poniżej znajdziecie relacje z naszych koncertów. Ich charakter jest LUŹNY, powtarzam LUŹNY, nie chcielibyśmy nikogo urazić naszymi opowieściami.(kondi)

SPIS TREŚCI-PREV/INDEX/NEXT-

2011.11.26

MSZANA DOLNA

CZARNY KOTTHE TREPP
www.thetrepp.blogspot.com

THE BASTARD
www.thebastard.pl

ZAŁOGA ANDRZEJA
www.myspace.com/zalogaandrzeja


Do tego koncertu podchodziłem trochę sentymentalnie, ze względu na współorganizatora,
Władka M.
Historia naszej znajomości sięga pewnego koncertu Celi nr3 w Krakowie, ładnych parę lat temu.
Zgadaliśmy się na dworcu pkp, czekając na poranny transport. Spore wrażenie na mnie zrobiło kiedy dowiedziałem się ze Władek jeździ z magnetofonem po gigach i nagrywa koncerty kapel na taśmy!!! (bylem mało wiedzącym gówniarzem, dawniej takie nagrywania były normą ! :).
Rano każdy rozjechał się w swoja stronę, później spotykaliśmy się bardzo rzadko, wręcz przelotnie,zamieniając kilka slow na jakichś koncertach. Aż tu się okazuje iż gramy na gigu którego jest współorganizatorem-milo!
Cały gig zaliczam jak najbardziej na plus , poza momentem w którym zrobiło się mdło:)
Po prostu za dużo słodyczy w salce koncertowej, tak w formie werbalnej jak i upominkowej ale chuj nie problem:) Dobrze ze tego wieczoru ostro popalałem wiec mogłem z czystym sumieniem wyjść na zewnątrz na fajkę :) (wtajemniczeni wiedza o co chodzi:)
okej tyle tytułem wstępu...

Zagraliśmy jako pierwsi, na temat naszego grania napisze tylko tyle że, po prostu zagraliśmy co mieliśmy zagrać. Po nas zainstalowali się na scenie kolesie z Załogi Andrzeja na temat ich grania nie wypowiem się za bardzo bo im się specjalnie nie przysłuchiwałem ale ogólnie to prosty, melodyjny punk rock made in P.L. (adres powyżej).
Po nich nadszedł czas na niespodziankę, zagrała kapela Dzieci z Beczek. Trzy osobowy skład, dwóch kolesi (perka, git.+ voc.) i dziewczyna (voc.) (brak basu, wiadomo klątwa większości kapel punkowych:) Punk rock gatunkowo zdecydowanie z tych cięższych i agresywniejszych. Dodatkowo bardzo konkretna i kontaktowa ekipa!!
Jako następni kolesie z The Bastard. Co o nich...? Sprawny, długi :) set i żywa reakcja publiki.
Teraz kolej na "gwiazdę" wieczoru, kapela The Trepp. Ciekawostka u nich jest to ze świętowali swoje 25 urodziny. Co jest w tym ciekawego? a no to że kapela startuje w 1986r. gra do 1992r. co daje nam 6 lat grania, po czym robi sobie przerwę wynikającą z życiowych zawikłań na 17 lat i w grudniu 2008r. czyli już prawie w 2009r.startuje ponownie. Dokonując odpowiednich działań matematycznych na powyższych liczbach wychodzi że chłopaki grają 9lat!!!:)Taki zemnie ...sami sobie dopowiedzcie :)
To by było na tyle jeśli chodzi o warstwę muzyczną. Należy jeszcze dodać że ekipa organizująca koncert wysiliła się(za co ogromne brawa!!) i wypuściła pierwszy numer zina "Beskid Punkowy". W nim min. wywiady z założycielem portalu "Punx Not Dead", z The Trepp,wspomnienia starych wyjadaczy polskiej sceny, opis działalności ekipy plus kilka ciekawych rzeczy.
Dodatkową atrakcją imprezy była mini czad giełda na której można było nabyć awangardową biżuterie, anarchistyczne broszurki oraz płyty kapeli The Bastard.
I tak oto dobrnołem do końca swoich wypocin mam nadzieje że nie przynudzałem:) aha...klimat drogi powrotnej....no tak był...ale nijaki bo byłem kierowcą a reszta była pijana:)