.
Blog
Poniżej znajdziecie relacje z naszych koncertów. Ich charakter jest LUŹNY, powtarzam LUŹNY, nie chcielibyśmy nikogo urazić naszymi opowieściami.(kondi)

SPIS TREŚCI-PREV/INDEX/NEXT-

2016.03.12

Maniowy

Urodziny ADHDAPE
https://apepl.bandcamp.com/

PROKURATURA
https://prokuratura.bandcamp.com/


Kolejny dzień i kolejny gig!Nie ma nic lepszego w graniu kapeli jak koncerty dzień po dniu. Człowiek jakiś taki inny wtedy bardziej wyluzowany i nawet nie marudzi, że trzeba znowu ładować sprzęt do auta :)
Tym razem przyszło nam zagrać w Maniowach w klimatycznej knajpce jednego z lokalnych załogantów. Znanego tu i ówdzie Franka z ADHD :) W ogóle impreza od samego początku zapowiadała się bardzo dobrze, liczyłem na spotkanie wielu znajomych mordek i tak też było.
O samych Maniowach nie ma co pisać bo kto ma widzieć ten wie, że drugiej takiej wiochy jeśli chodzi o ilość kapel punk rockowych to chyba nie ma. Od lat w tej miejscowości dużo dobrego robią kolesie z ADHD i APE a to organizują coroczny fest MEBP a to robią koncerty w Luziku,grają w kapelach nagrywają dobre płyty. W okół maniowskiej sceny skupione są załogi z wiosek okolicznych jak zespół Scissors as a Gift z Łapsz Wyżnich grający HC czy ekipa z "Gramy Punka Charytatywnie" ze Sromowiec Niżnych, która z tego co wiem w tym roku organizuje już szóstą edycję a dochód z imprezy zostanie przeznaczony na jakiś szczytny cel. Jak widać młodym ludziom chce się działać i robić coś konstruktywnego wbrew konserwatywnej i mocno "skręconej na prawo" lokalnej społeczności.
Kondi,