.
Blog
Poniżej znajdziecie relacje z naszych koncertów. Ich charakter jest LUŹNY, powtarzam LUŹNY, nie chcielibyśmy nikogo urazić naszymi opowieściami.(kondi)

SPIS TREŚCI



-PREV/INDEX/NEXT-

2016.03.11

Kraków

Benefit na "Warsztat"



MORUS
http://morus23.bandcamp.com/releases

ANTIDOTUM
http://www.last.fm/pl/music/Antidotum


Znowu długa przerwa w graniu za nami. Czekaliśmy na ten moment chyba ze cztery miesiące, ale nabieramy tempa i startujemy z graniem na dobre...w końcu :D!
Na pierwszy strzał poszedł benefit na krakowski "Warsztat".
Jakoś na początku roku dotarła do mnie informacja, że znajomi ogarniają niezależne centrum kulturalno-społeczne. Strasznie mnie ta informacja ucieszyła bo w końcu w Krakowie będzie miejsce, w którym można organizować różnego rodzaju akcje/warsztaty/koncerty. Bardzo zależało nam aby wesprzeć ekipę(bo to porządne punki:) w pracach remontowych które wiążą się z ogromnymi kosztami. Ten koncert był ku temu jedną z okazji, którą bez zastanowienia wykorzystaliśmy:) Na ten moment do użytku oddana jest sala koncertowa i barowa. Wiem, że w planach załoga ma remont kuchni i pokoju gościnnego. Naprawdę wygląda to wszystko, już na tym etapie, bardo profesjonalnie. Szczególne wrażenie zrobiła na nas akustyka pomieszczenia w którym będą odbywać się koncerty. Pomieszczenie jest odpowiednio zaadoptowane. Gra się i słucha muzyki bez zastrzeżeń:). Mieliśmy przyjemność dzielić scenę z Antidotum i Morus. Obie ekipy to konkretne Hc/Punkowe petardy z Warszawy w skład których wchodzą weterani sceny. Antidotum zaczynało już w latach 80. W 1993r. Wydali materiał na kasecie pt."Katharsis" Wydawcą była "Złota Skała" natomiast w 2001r. Wyszedł ich drugi materiał pt. "Testowane na Ludziach" który wydał Uszaty w NNNW. Z kolei Morus to nowy zespół starych wyjadaczy. W chwili obecnej w sieci do odsłuchu jest tylko demo zawierające trzy numery. Na wokalu udziela się Nika ex. Post Regiment więc uwierzcie, że jest bardzo dobrze! :)
Z kolei jeśli chodzi o nasze granie to wielkie dzięki za wsparcie pod sceną dla ekipy Punx, która rozkręciła dobre pogo a poszczególne jednostki rwały się do mikrofonu aby śpiewać refreny razem z Bandamą. Momentami miałem wrażenie, że wydzierają mordy nawet do nowych kawałków i jednocześnie zastanawiałem się skąd oni znają teksty jak przecież nasz nowy materiał nie jest nigdzie opublikowany:) Obiecujemy ze nasz nowy album będzie miał bogatą szatę graficzną i będzie wyposażony w książeczkę z tekstami, więc kto chętny będzie mógł sobie spokojnie powkuwać a i obiecuję również, że Bandama na pewno podzieli się mikrofonem na koncertach!;)

Up The Punx!

Kondi,